Se afișează postările cu eticheta De ziua presedintelui. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta De ziua presedintelui. Afișați toate postările
luni, 4 noiembrie 2013
Bunicul
La mulţi ani, bunicule ! - pare că-i spune micuţa nepoţică, iar bunicul pare tare încântat.... ca orice bunic,de altfel. Eu îi urez multă sănătate şi ca micuţa Sofia să-l facă şi străbunic ! La mulţi ani, domnule preşedinte !
vineri, 4 noiembrie 2011
Happy Birthday Mr.President !
Abonați-vă la:
Postări (Atom)



