Am contribuit la ....îmbogăţirea învăţământului din România anului 2013 cu ....doua noi scolăriţe : Antonia şi Iulia :
La deschiderea anului şcolar au participat:
-2 bunici şi o şcolăriţă:
- 2 şcolari şi o mămică:
Succes în noul an şcolar !
Se afișează postările cu eticheta 16 septembrie 2013. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta 16 septembrie 2013. Afișați toate postările
luni, 16 septembrie 2013
Abonați-vă la:
Postări (Atom)





